Nagyításhoz kattints a képre!



 

 

 


  • A 2018-as Roxiget tehetségkutatóra benevezett zenekarok

     

    Az „Öröm a zene” könnyűzenei tehetségkutató sorozat Pest megyei regionális versenyére,

    a XIV. Roxiget rockzenei fesztivál és tehetségkutató versenyre benevezett zenekarok:

     

      1. AEO (Budapest)

      2. Autopilot (Budapest)

      3. Darjeeling (Budaörs)

      4. Echonald (Budapest)

      5. egy5egy (Budapest)

      6. Einstand (Budapest)

      7. Five More Minutes (Szeged)

      8. Garzon (Gyömrő)

      9. Hetedik Bekezdés (Győr)

    10. Horizont (Szigethalom)

    11. Karma (Budapest)

    12. Kiel Winde (Budapest)

    13. Lovende (Makó)

    14. Mari és az Ábrándos Zendülők (Akasztó)

    15. MIDLLER (Tószeg)

    16. Mínusz Egy (Budapest)

    17  Primrose Paradise (Tatabánya)

    18. Promise (Lajosmizse)

    19. Rock faktor (Budapest)

    20. Rozsda (Rétság)

    21. SeeUatGrandma (Dunaharaszti)

    22. SäyHëy! (Budapest)

    23. Sons of Eldin (Budapest)

    24. Tears of Kali (Budapest)


  • Roxiget tehetségkutató 2018.

    „ÖRÖM A ZENE” - XIV. ROXIGET

    Rockzenei fesztivál és tehetségkutató verseny

    Új helyszínen: Dunaharasztin

    2018. szeptember 1.

     

     

     

     

     

     

     

    Bővebben...


  • Megvannak a döntősök!

    A zsűritagok pontozása alapján hat legjobbat kellett kiválasztani az erős mezőnyből,de a 2. és 6 helyen holtverseny lett, emiatt az a döntés született, h 8 zenekar kerül az elő döntőbe.

    Ők a következők:

    Fangler’s (Budapest)
    KÉSEI KITÉRŐ (Egerbocs)
    Névtelen Utca (Dunaújváros)
    Saturday Overnight (Székesfehérvár)
    Sorbonne Sexual (Budapest)
    Szabadtéri 4akkordos Performansz (Budapest)
    Telma Lincoln & Minimyst (Budapest)
    THE BLUEBAY FOXES (Székesfehérvár)

    Gratulálunk! 
    Találkozunk velük szeptember 2-án a Kéktó Szabadidő Parkban.


  • Roxiget tehetségkutató 2017. - A benevezett zenekarok

    Az „Öröm a zene” könnyűzenei tehetségkutató sorozat Pest megyei regionális versenyére,

    a XIII. Roxiget rockzenei fesztivál és tehetségkutató versenyre benevezett zenekarok:

     

     1. AMBERJACK (Dunakeszi)

     2. ANTAL (Budapest)

     3. CAESAR’S BREAD (Budapest)

     4. Fangler’s (Budapest)

     5. FIVE MORE MINUTES (Szeged)

     6. Grand Club (Törökbálint)

     7. HatsBand (Budapest)

     8. Horizont (Szigethalom)

     9. HOSS WILLIAMS’ GRAVE (Dunaharaszti)

    10. KÉSEI KITÉRŐ (Egerbocs)

    11. Nest Of Plagues (Pilisvörösvár)

    12. Névtelen Utca (Dunaújváros)

    13. Nyárikonyha (Ráckeve)

    14. Rekamié (Budapest)

    15.  Re-Start (Budapest)

    16  Saturday Overnight (Székesfehérvár)

    17. Sorbonne Sexual (Budapest)

    18. StarBugs (Budapest)

    19. Szabadtéri 4akkordos Performansz (Budapest)

    20. Telma Lincoln & Minimyst (Budapest)

    21. THE BLUEBAY FOXES (Székesfehérvár)

    22. Üzemi Terület (Esztergom)

    23. Wolf Of Mind (Budapest)


  • Roxiget tehetségkutató 2017.




    „ÖRÖM A ZENE” - XIII. ROXIGET


    Rockzenei fesztivál és tehetségkutató verseny

     

    2017. szeptember 2.

    Bővebben...


  • Megvannak a döntősök!

    Íme a zenekarok, akiket élőben hallhatunk 2016. szeptembe 3-án:

    - HOT BEAVER (Budapest) https://www.youtube.com/watch?v=t02XWY_Rv9s

    - KÖPÖNYEGFORGATÓK (Miskolc)

    - ME iLL (Budapest) https://www.youtube.com/watch?v=KIfGc0cbPcw

     - THE BLUEBAY FOXES (Székesfehérvár) https://www.youtube.com/watch?v=wNOlkrxxGak

    - THE OD (Göd) https://www.facebook.com/oceans.divided/videos/vb.512843725428239/958616170850990/?type=2&theater

    - THE ROYAL FREAK OUT (Budapest)  https://www.youtube.com/watch?v=TOa4uImdKbM

      A DÖNTŐS ZENEKAROK BIOGRÁFIÁI

    GRATULÁLUNK!
    VÁRUNK BENNETEKET!